Elio Kasa

Zaujalo Vás naše riešenie ?

Prejdite na kontakty , kde môžete nájsť najbližšieho predajno-servisného nášho partnera , ktorý Vás zaškolí a v budúcnotsi bude k dispozícií pre potrebný servis..

Kontakty

Pre koho sú vhodné naše riešenia elio Kasa ?

Elio Kasa pokladne eKasa sú spoľahlivé a jednoducho ovládateľné pokladne a pokladničné systémy pre malé a stredne veľké obchody, reštaurácie a kaviarne, hotely a ubytovne, výrobcov, remeselníkov a poskytovateľov služieb. Tieto registračné pokladne určené pre evidenciu tržieb v systéme eKasa sú užívateľmi oceňované pre jednoduchú inštaláciu, jednoduchú obsluhu, spoľahlivú prevádzku, nonstop technickú podporu a detailné návody. Pokladne fungujú aj pri výpadku internetu. Najlacnejšia elio miniPOS A5 akčná pokladnička je efektívne riešenie eKasa pre malých živnostníkov ako stánkarov, remeselníkov a poskytovateľov služieb..

Koľko zaplatíte za elio Kasa aplikáciu?

Základná verzia aplikácie " ZÁKLAD" je v cene Vami kúpenej certifikovanej pokladnice elio POS alebo miniPOS . Neplatíte žiadne mesačné alebo iné poplatky za používanie základnej verzie elio Kasa , vrátane prepojenia na platobny terminál SumUp a možnsosti využívania otvorených účtov.V základnej verzii sú dostupné všetky bežné funkcie ako zákazník používal pri tlačítkových registračných pokladniciach.

Základná obrazovka

Jednoduchá a prehľadná základná obrazovka aplikácie elio Kasa. Dostupné je menu v pravom ako aj v ľavom rohu. Farby jednotlivých tovarov ako aj skupín je možne meniť v nastaveniach , v oddelení TOVAR.

Ľavé menu obsahuje funkcie základného nastavenia pre eKasa , tovarov , tlače a nastavenie prostredia ako je počet tovarov na základnú obrazovku , typu použitej tlačiarne .

Pravé menu obsahuje funkcie ,ktoré sa aplikujú na predávaný tovar ako je zľava / prirážka , úhrada faktúry , zaevidivanie polohy v prípade prenosnej pokladnice a tréningový režim

Ľavé menu

Útenky - obsahuje všetky vytvorené účtenky aplikáciou elio Kasa, pokiaľ neboli úspešne odoslané na server FS , sú označené výkričníkom . Ak je účtenka čerbvenej farby , bola vytvorená ako vrátená so zápornou hodnotou.

Tovar - obsahuje zoznam tovaru , ktorý môžete pridávať alebo upravovať , vrátane použitia čiarových kódov . Meniť farbu jednotlivých tovarov alebo služieb

Prehľady - obsahuje prehľady predajov , za aktuálny deň , včerajší deň, týždeň , mesiac, rok ako ja možnosť výberu podľa dátumu .

Kalkulačka - V popise v ďalšom bloku.

Nastavenia - obsahuje nastavenie systému a prostredia.

Kalkulačka

Kalkulačka - Pre zákazníkov , ktorí sú zvyknutí na predaj cez zadávanie PLU kódov , je k dispozícií okno KALKULAČKA , ktorá zjednodušuje tento predaj. Pri Kalkulačke je možný predaj aj cez otvorené ceny . Táto obrazovka, nahrádza jednoduché použitie, tak ako boli zákazníci zvyknutý pri bežných tlačítkových registračných pokladniciach

Viac sa zákazníci nemusia obávať práce s dotykovou obrazovkou elio Kasa, všetko majú tak intuitívne ako poznali doteraz.

Okno kalkulačky je možné nastaviť aby sa automaticky zobrazovalo po spustení aplikácie elio Kasa.

elio Kasa a platby kartou SumUp

Príklad použitia elio Kasa s platobným terminálom SumUp. Pre použitie platobného terminálu SumUp musíte mať aktivovanú licenciu . Licencia pre SumUp je v základnej verzii dodávanej so zariadením.

Naša spločnosť je autorizovaný partner pre platobné terminály SumUp .